REDΒΟΛΕΪΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
Τα συγχαρητήρια Μαρινάκη για την πρόκριση [Pic]
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2023/01/3714809-780x470.jpg)
Μετά τη σπουδαία πρόκριση στον Ευρωπαϊκό τελικό και τη νίκη επί του Παναθηναϊκού στο CEV Challenge Cup, ο Βαγγέλης Μαρινάκης έσπευσε να συγχαρεί την ομάδα βόλεϊ Ανδρών. O διοικητικός ηγέτης του Θρύλου και αναμορφωτής, του Ερασιτε΄χνη μαζί με τον Μιχάλη Κουντούρη δεν θα μπορούσε παρά να νιώθει υπερήφανος για την μεγάλη επιτυχία της ομάδας .
Σε story στο προσωπικό του προφίλ στο instagram ο ισχυρός άνδρας της ΠΑΕ Ολυμπιακός γράφει: «Συγχαρητήρια στην ανδρική ομάδα βόλεϊ του Θρύλου για την πρόκρισή της στον Ευρωπαϊκό τελικό!».