Χωρίς κατηγορία

Σκόραρε ξανά ο Χασάν (Video)

Με τον ιδανικότερο τρόπο ολοκλήρωσε τις επίσημες αγωνιστικές του υποχρεώσεις με την φανέλα της Κόνιασπορ για το 2021 ο Αχμέντ Χασάν.

Ο διεθνής Αιγύπτιος φορ, που αγωνίζεται στην τουρκική ομάδα με την μορφή δανεισμού από τον Ολυμπιακό, βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα για δεύτερο συνεχόμενο ματς της ομάδας του Ικονίου έπειτα το νικητήριο γκολ, που είχε σημειώσει προ ημερών απέναντι στην Μπεσίκτας.στο 90ό λεπτό.

Αυτήν τη φορά ο Αιγύπτιος επιθετικός, «συνδέθηκε» με τα αντίπαλα  δίχτυα στο ματς Κυπέλλου της Κόνιασπορ απέναντι στην Ουμράνιγιεσπορ.

Ο ποδοσφαιριστής των «ερυθρόλευκων», ήταν αυτός ο οποίος διαμόρφωσε το τελικό 2-0 στο ματς, στο 58ο λεπτό, ενώ αγωνίστηκε ως βασικός και «έβγαλε» όλο το 90λεπτο.