»Πολλά συγχαρητήρια στην ανδρική ομάδα βόλεϊ!» [Pic]
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2023/02/pao_olympiacos_sf_cev_challenge_cup_2022_2023_score-780x470.jpg)
Toυς παικταράδες του Αλμπέρτο Τζουλιάνι για την μυθική τους πρόκριση σε βάρος του Παναθηναϊκού συνεχάρη η ΚΑΕ Ολυμπιακός με ποστάρισμά της στα social media.
Η οικογένεια του Ολυμπιακού γιορτάζει μία από τις πιο μάγκικες, πιο κρυστάλλινες προκρίσεις της ιστορίας για την ομάδα βόλεϊ Ανδρών, απέναντι στον Παναθηναϊκό με 1-4 σετ!
Με αφορμή το τεράστιο επίτευγμα της αρμάδας του Αλμπέρτο Τζουλιάνι και την πρόκρισή της στον μεγάλο τελικό του Challenge Cup με μυθική ανατροπή στο κλιστό του Αγίου Θωμά η ΚΑΕ Ολυμπιακός έσπευσε να συγχαρεί την ομάδα βόλεϊ για το τεράστιο επίτευγμά της!
Αναλυτικά το ποστάρισμα:
«Πολλά συγχαρητήρια στην ανδρική ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού για την πρόκρισή της στον 8ο ευρωπαϊκό τελικό της ιστορίας της! #OlympiacosBC #WeAreOlympiacos #TogetherWeFight