ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣΠΟΛΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Πάντα δίπλα ο πρόεδρος
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2019/06/62063715_2247651398833035_1839023323049099264_n-780x405.jpg)
Πάντα δίπλα στην ομάδα της καρδιάς του ο πρόεδρος του ερασιτέχνη Μιχάλης Κουντούρης παρακολουθεί με μεγάλο ενδιαφέρον την μεγάλη μάχη του Θρύλου κόντρα στην Φερεντσβάρος για τον τελικό του LEN Champions League.
Η αγωνία στο ερυθρόλευκο στρατόπεδο έχει χτυπήσει κόκκινο άλλα όλοι εύχονται στο τέλος ο Ολυμπιακός να είναι και πάλι νικητής και τροπαιούχος.