Ότι μπορούσε έκανε…

Σε συνέχεια της… “εξυγίανσης” που είδαμε στην Λαμία, κάτι παρόμοιο φάνηκε να θέλει να… διαβεί την πόρτα του Καραϊσκάκη. Με τον διαιτητή Κουμπαράκη από την Θράκη να κάνει ότι μπορεί προκειμένου να “σπρώξει” τον Παναιτωλικό στην ισοφάριση, ειδικά στα τελευταία λεπτά του αγώνα.

Καθ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα, ο Θρακιώτης ρέφερι υπήρξε αρκετά “εκνευριστικός” σφυρίζοντας εκεί που δεν έπρεπε και μη σφυρίζοντας εκεί που δεν έπρεπε με αποτέλεσμα να προκαλέσει τις “φωνές” της εξέδρας.

Aπό τα μέσα του δευτέρου ημιχρόνου μάλιστα, “έβαζε” όλο και περισσότερο προς την περιοχή του Ολυμπιακού τους φιλοξενούμενους μπας και ισοφαρίσουν. Κάτι που δεν έγινε βέβαια μιας και ο Ολυμπιακός κράτησε δίχως ιδιαίτερο κόπο το 2-1.