ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

Η κλήρωση του πρωταθλήματος στην επιτραπέζια αντισφαίριση

Η κλήρωση του πρωταθλήματος στην επιτραπέζια αντισφαίριση το πρωί της Πέμπτης με τον Ολυμπιακό να μαθαίνει τους αντιπάλους του τόσο σε άνδρες όσο και σε Γυναίκες .

Η φετινή διοργάνωση στους Άνδρες θα διεξαχθεί σε 18 αγωνιστικές και θα φιλοξενηθεί σε Πάτρα, Ορεστιάδα, Χανιά, ΣΕΦ, Ελευσίνα ενώ η πρεμιέρα του πρωταθλήματος είναι προγραμματισμένη για το Σαββατοκύριακο 14-15/9 στην Πάτρα.

Από την άλλη η έναρξη του πρωταθλήματος Γυναικών προγραμματίστηκε για το Σαββατοκύριακο 2-3 Νοεμβρίου. ενώ οι «ερυθρόλευκες» θα αντιμετωπίσουν στην πρεμιέρα στο ΣΕΦ τις Σάρισες Φλώρινας, τον ΔΑΟ Ταύρου και τον ΑΣ Πέρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των Ανδρών:

ΠΑΤΡΑ

1η αγωνιστική (Σάββατο 14/9)

Ολυμπιακός-ΕΑ Βόχας (11:00)

2η αγωνιστική (Σάββατο 14/9)

ΑΟ Πεύκης-Ολυμπιακός (14:00)

3η αγωνιστική (Κυριακή 15/9)

ΑΕΚ-Ολυμπιακός (10:00)

ΧΑΝΙΑ

4η αγωνιστική (Σάββατο 12/10)

ΟΑ Χανίων-Ολυμπιακός (12:00)

5η αγωνιστική (Σάββατο 12/10)

ΑΣ Ίφιτος-Ολυμπιακός (15:00)

6η αγωνιστική (Κυριακή 13/10)

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (10:00)

ΣΕΦ

7η αγωνιστική (Σάββατο 2/11)

Ολυμπιακός-ΑΟ Ταταύλα (11:00)

8η αγωνιστική (Σάββατο 2/11)

Γ.Σ. Φιλία Ορεστιάδας-Ολυμπιακός (14:00)

9η αγωνιστική (Κυριακή 3/11)

Ολυμπιακός-ΑΣ Πέρα (10:00)

ΕΛΕΥΣΙΝΑ

10η αγωνιστική (Σάββατο 21/12)

ΑΣ Πέρα-Ολυμπιακός (11:00)

11η αγωνιστική (Σάββατο 21/12)

ΕΑ Βόχας-Ολυμπιακός (14:00)

12η αγωνιστική (Κυριακή 22/12)

Ολυμπιακός-ΑΕΚ (10:00)

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

13η αγωνιστική (Σάββατο 8/1)

Ολυμπιακός-ΑΣ Ίφιτος (12:00)

14η αγωνιστική (Σάββατο 8/1)

Ολυμπιακός-ΓΣ Φιλία Ορεστιάδας (15:00)

15η αγωνιστική (Κυριακή 9/1)

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (10:00)

ΣΕΦ

16η αγωνιστική (Σάββατο 22/2)

Ολυμπιακός-ΟΑ Χανίων (11:00)

17η αγωνιστική (Σάββατο 22/2)

ΑΟ Πεύκης-Ολυμπιακός (14:00)

18η αγωνιστική (Κυριακή 23/2)

ΑΟ Ταταύλα-Ολυμπιακός (10:00)

Αναλυτικά το πρόγραμμα των Γυναικών:

ΣΕΦ

1η αγωνιστική (Σάββατο 2/11)

Σάρισες Φλώρινας-Ολυμπιακός (11:00

2η αγωνιστική (Σάββατο 2/11)

Ολυμπιακός-ΔΑΟ Ταύρου (14:00

3η αγωνιστική (Κυριακή 3/11)

ΑΣ Πέρα-Ολυμπιακός (10:00)

ΦΛΩΡΙΝΑ

4η αγωνιστική (Σάββατο 21/12)

Ολυμπιακός-ΑΟ Φοίνιξ (13:00)

5η αγωνιστική (Σάββατο 21/12)

ΠΚΔ Ταύρου-Ολυμπιακός (16:00)

ΣΕΦ

6η αγωνιστική (Σάββατο 25/1)

Ολυμπιακός-Σάρισες Φλώρινας (11:00)

7η αγωνιστική (Σάββατο 25/1)

ΔΑΟ Ταύρου-Ολυμπιακός (14:00)

8η αγωνιστική (Κυριακή 26/1)

Ολυμπιακός-ΑΣ Πέρα (10:00)

9η αγωνιστική (Σάββατο 22/2)

ΑΟ Φοίνιξ-Ολυμπιακός (11:00)

10η αγωνιστική (22/2)

Ολυμπιακός-ΠΚΔ Ταύρου (Σάββατο 14:00)

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close