ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Όλα καλά με Ντόη
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2022/12/ntoh-768x461-1.jpg)
Κάκωση στο γόνατο έδειξαν τα αποτελέσματα των εξετάσεις όπου υποβλήθηκε ο νεαρός στόπρ του Ολυμπιακού.
Στις θέσεις τους επέστρεψαν οι καρδιές όλων στον Ολυμπιακό όσον αφορά τα αποτελέσματα των ιατρικών εξετάσεων στις οποίες υποβλήθηκε ο Αντρέας Ντόη. Ο 19χρονος κεντρικός αμυντικός και από τους πλέον φορμαρισμένους παίκτες των Πρωταθλητών Ελλάδας αποχώρησε στα τέλη του πρώτου μέρους του ισόπαλου με 3-3 φιλικού κόντρα στην Σταντάρ Λιέγης με πόνους στο γόνατο και προς στιγμή δημιουργήθηκε έντονη ανησυχία στο «ερυθρόλευκο» στρατόπεδο.
Οι εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκε ο νεαρός στόπερ έδειξαν ότι έχει υποστεί κάκωση στο δεξιό του γόνατο από άμεση πλήξη. Η κατάστασή του, ωστόσο, δεν εμπνέει ανησυχία.