Απίστευτη επίθεση σε Κουμεντάκη

Επίθεση από τους οπαδούς του Παναθηναϊκού δέχτηκε κατά την διάρκεια της αναμέτρησης ο Ραφάηλ Κουμεντάκης.

Όπως όλος ο κόσμος παρακολούθησε, στην αρχή του χρυσού σετ και με το σκορ στο 1-4, ο Ραφαήλ Κουμεντάκης κυνήγησε μια χαμένη μπαλιά προκειμένου να βγάλει την άμυνα, δεν πρόλαβε με με αποτέλεσμα να βρεθεί μπροστά στους οπαδούς των γηπεδούχων με αποτέλεσμα να δεχθεί επίθεση και να δημιουργηθεί ένταση με τον διαιτητή να κατεβαίνει και να συνεχίζεται η αναμέτρηση μετά από λίγα λεπτά.

Ο ίδιος ο Κουμεντάκης μετά το περιστατικό έπιανε το κεφάλι του, όμως η κάμερα δεν έδειξε τι ακριβώς έγινε προκειμένου να δούμε αν κάποιος τον χτύπησε ή τον έφτυσε.Πάντως ότι και να έγινε άπαντες περιμένουν την τιμωρία του Παναθηναϊκού αν και βέβαια υπάρξει για το περιστατικό.