Ακόμα… πέφτουν κάτω!

Ο Απόλλωνας ζήτημα από τα 90 λεπτά του αγώνα να είχε μία… ολόκληρη ενδεκάδα όρθια τουλάχιστον για ένα ημίχρονο!

Με κάθε ευκαιρία, οι ποδοσφαιριστές των φιλοξενούμενων έπεφταν στο έδαφος και προκαλούσαν με αυτό το τρόπο τόσο τους παίκτες του Ολυμπιακού όσο και τον κόσμο. Ποδόσφαιρο ήταν δεδομένο πως δεν… μπορούσαν να παίξουν και γα αυτό προσπάθησαν να καταστρέψουν το ματς. Όλα αυτά με τις… ευλογίες του διαιτητή Τζοβάρα, που το μόνο το οποίο τον προβλημάτισε σε όλο το παιχνίδι ήταν η… καθυστέρηση του Προτό στο 93′!

Παραλίγο να το κατάφερναν οι του Απόλλωνα και ο Τζοβάρας, αλλά όμως οι πρωταθλητές δεν είχαν… όρεξη να το επιτρέψουν!

Ο Ολυμπιακός τελικά, τους το “ξεπλήρωσε” όπως έπρεπε, αφού ο Καρίμ δεν αστόχησε στην φάση του 81ου λεπτού και έγραψε το 2-1 αρχικά και στην συνέχεια “ξαναχτύπησε” με το δεύτερο προσωπικό του γκολ χαρίζοντας την νίκη στον Ολυμπιακό!