ΒΟΛΕΪΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
«Θα είναι ένα πολύ ωραίο και ανταγωνιστικό παιχνίδι»
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2023/03/Τράβιτσα-9-780x470.jpg)
Την ανυπομονησία του να ζήσει όμορφες στιγμές στο Final-4 της Καλαμάτας εξέφρας εο Ντράγκαν Τράβιτσα.
Αναλυτικά τα όσα δήλωσε ο Ιταλός πασαδόρος του Ολυμπιακού:
«Ευχαριστούμε πολύ την Καλαμάτα για την φιλοξενία και την διοργάνωση του Final-4. Έχω ακούσει πολύ όμορφα λόγια για την Καλαμάτα και το διαπίστωσα όσο είμαι εδώ. Είμαι τυχερός που είμαι μέλος αυτού του Final-4. Ο Μίλωνας είναι μια πολύ καλή ομάδα, με νεαρούς παίκτες, αλλά και παίκτες με εμπειρία, όπως ο Μπόγιαν Γιορντάνοφ. Πιστεύω, θα είναι ένα πολύ ωραίο και ανταγωνιστικό παιχνίδι, το οποίο θα ευχαριστηθούν όλοι οι φίλαθλοι».