Με στόχο να επιστρέψουν στις νίκες, αλλά και στις καλές εμφανίσεις.

Την Λαμία αντιμετωπίζει το σήμερα το βράδυ ο Ολυμπιακός στις 19:30 στο «Γ. Καραϊσκάκης» για την 5η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος.

Οι «ερυθρόλευκοι» είναι αποφασισμένοι να τα δώσουν όλα από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης, προκειμένου να επιστρέψουν στις νίκες, αλλά και στις καλές εμφανίσεις.

Ο Θρύλος τη φετινή σεζόν μετράει 5 νίκες και μόλις 1 ισοπαλία κόντρα στην Τότεναμ στα εντός έδρας ματς του με συντελεστή τερμάτων 18-2, θέλοντας να συνεχίσει στον ίδιο ρυθμό και κόντρα στην ομάδα τη Φθιώτιδας.

Βέβαια, όλοι στις τάξεις των «ερυθρόλευκων» γνωρίζουν πολύ καλά ότι δεν θα έχουν εύκολο έργο κόντρα σε μία ομάδα που θα παίξει 90 λεπτά άμυνα. Ωστόσο, είναι πανέτοιμοι να διασπάσουν την άμυνα της και να φτάσουν σε μία ακόμη ευρεία νίκη στο «σπίτι» τους.