ΒΟΛΕΪΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
«Ο στόχος μας είναι ο ίδιος»
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2018/01/1831927.jpg)
Στην ανάγκη για διεύρυνση του εκπληκτικού σερί αναφέρθηκε ο τεχνικός του Ολυμπιακού Μπράνκο Κοβάτσεβιτς.
Πανέτοιμη να δώσει συνέχεια στο εκπληκτικό νικηφόρο της σερί, προυσιάζεται η ομάδα βόλεϊ γυναικών του Ολυμπιακού απέναντι στον Άρη.
Ο τεχνικός των «ερυθρόλευκων» Μπράνκο Κοβάτσεβιτς δήλωσε στο osfp.gr τα εξής: «Το παιχνίδι με τον Άρη είναι ένα από τα πιο δύσκολα εκτός έδρας παιχνίδια. Ο αντίπαλός μας έχει καλή ομάδα και παίζει καλύτερα μέσα στην έδρα του για αυτό θα είναι ένα δύσκολο ματς. Ο στόχος μας όμως είναι ο ίδιος όπως κάθε φορά, δηλαδή να κερδίσουμε αποδίδοντας ωραίο βόλεϊ. Οι παίκτριες βρίσκονται σε καλή κατάσταση και το έχουν δείξει στα δυο τελευταία παιχνίδια».