ΜΠΑΣΚΕΤ
«Ο Γιώργος Πρίντεζης στην ομάδα της δεκαετίας»
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2020/04/140207-780x470.jpg)
Τα ολόψυχα συγχαρητήρια στον Γιώργο Πρίντεζη για την τεράστια προσωπική του διάκριση εξέφρασε με ανακοίνωσή του ο ΠΣΑΚ Τελειωμό δεν έχουν οι προσωπικές διακρίσεις για τους παίκτες του Ολυμπιακού
Ο Γιώργος Πρίντεζης ψηφίστηκε κι αυτός στην καλύτερη ομάδα της Ευρωλίγκας για την δεκαετία 2010-2020, ενώ όλα δείχνουν πως στη λίστα θα προστεθεί σύντομα και ο Βασίλης Σπανούλης.
Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Αμειβομένων Καλαθοσφαιριστών αποθέωσε τον άσο του Ολυμπιακού. «Το ελληνικό μπάσκετ κυριαρχεί ακόμη: Ο Γιώργος Πρίντεζης στην ομάδα της δεκαετίας», αναφέρει το ποστ του ΠΣΑΚ.