ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Καραπαπας:«Καλή χρονιά είπαμε;» (pic)
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2018/09/40500756_10156838543399407_3107624536208572416_n.jpg)
Η εξυγίανση «χτύπησε» για μια ακόμα φορά στο χώρο του Ελληνικού ποδοσφαίρου. Στην αναμέτρηση στην Τρίπολη, η ΑΕΚ πήρε πέναλτι «φάντασμα» κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης, με τον διευθυντή επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Κώστα Καραπαπά να σχολιάζει χαρακτηριστικά:
«Καλή χρονιά είπαμε; Και είναι μόλις η 2η αγωνιστική!!!
(Μπείτε στο zazzle.co.uk να αγοράσετε δώρα MONKEY MANDALA να φοράτε στα γήπεδα. Ασορτί θα είστε με τις μέρες εξυγίανσης)».