ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑΧΑΝΤΜΠΟΛ
Καλή αρχή νταμπλουχε Θρυλε
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2018/07/37995375_1277639112371685_1241889544530296832_n.jpg)
Η σεζόν για τον Ερασιτέχνη Ολυμπιακό μόλις ξεκίνησε.
Έστω και ανεπίσημα βέβαια, πραγματοποιήθηκε σήμερα Δευτέρα στο κλειστό του Ρέντη, την οικεία δηλαδη των νταμπλουχων, η πρώτη προπόνηση της ομάδας χάντμπολ ενόψει της νέας σεζόν.
Πρωταθλητές και Κυπελλούχοι περσι; Τι θα πει αυτο; Η διάθεση για δουλειά, διατήρηση των κεκτημένων και ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες είναι δεδομένη σε ένα σύλλογο όπως ο Ολυμπιακός. Έτσι λοιπόν το χάντμπολ ξεκίνησε με πολυ δουλειά, τρέξιμο και γυμναστική ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου που περιμένουμε!
Καλή αρχή νταμπλουχε Θρυλε