ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γκολάρα Ελ Κααμπί για το 0-3!

Με τον Μαροκινό στράικερ και πρώτου του φετινό σκόρερ να βρίσκει τον δρόμο προς τα δίχτυα στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου μέρους ο Ολυμπιακός φτάνει στο 0-3 κόντρα στην Μακάμπι.

Ο Ολυμπιακός τρελαίνει κόσμο και με τρομερό πάθος φτάνει στη ισοφάριση του σκορ του πρώτου αγώνα

Με εκπληκτικό ποδόσφαιρο οι «ερυθρόλευκοι» κατάφεραν και … τρίτο χτύπημα στην Μακάμπι φτάνοντας με την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου τον δείκτη του σκορ στα επίπεδα του 0-3, δημιουργώντας πανικό στους Ισραηλινούς!

Δράστης ο πρώτος φετινός σκόρερ του Θρύλου Αγιούμπ Ελ Κααμπί που με ωραία κεφαλιά αξιοποίησε την σέντρα του Ποντένσε μέσα σε έξαλλους πανηγυρισμούς!
Αυτό ήταν αισίως το ένατο φετινό ευρωπ΄<ικο γκολ του 31χρονου φορ με τα «ερυθρόλευκα»