ΒΟΛΕΪΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
Πολύχρονη Στέλλα!
![](https://redaroume.gr/wp-content/uploads/2023/11/stella-1-1.jpg)
Η επί σειρά ετών εμβληματική αρχηγός της ομάδας βόλεϊ γυναικών του Ολυμπιακού Στέλλα Χριστοδούλου έχει την ονομαστική της γιορτή και σύσσωμη η ερυθρόλευκη οικογένεια της εύχεται ολόψυχα να τα χιλιάσει.
Ξεχωριστή από κάθε άποψη είναι η σημερινή ημέρα για την Στέλλα Χριστοδούλου. Η επί σειρά ετών εμβληματική αρχηγός ομάδας βόλεϊ γυναικών του Ολυμπιακού και συλλέκτρια 8 διαδοχικών πρωταθλημάτων, 9 Κυπέλλων Ελλάδας και φυσικά από τα σημαντικότερα στελέχη της ομάδας που κατέκτησε το Ευρωπαϊκό τρόπαιο το 2018 στην Προύσσα, έχει την ονομαστική της γιορτή.
Όπως είναι φυσικό σύσσωμη η οικογένεια του Θρύλου αλλά και όλοι εδώ οι συντελεστές του Redaroume.gr της ευχόμαστε ολόψυχα χιλιόχρονη