Θαύμα -Θαύμα!!!!(Video)

Θαύμα-Θαύμα!!!Η επιφοίτηση του Αγίου Πνεύματος έκανε την εμφάνιση της στο ΟΑΚΑ και έδειξε στον βοηθό με καθυστέρηση ενός λεπτού και βάλε, του Τζήλα στο ΑΕΚ-Παναιτωλικός,  πως κακώς έδειξε οφσάιντ στο γκολ του Γιόχανσον με το οποίο η “Ενωση” κλείδωσε τη νίκη  με 2-0 στην πρεμιέρα.

Πρώτα από όλα οφείλουμε να πούμε ότι το γκολ ήταν κανονικό και κακώς ακυρώθηκε,ωστόσο για να μπορέσει ο βοηθός του ρέφερι να καταλάβει ότι έκανε λάθος έπρεπε να περάσει κάτι παραπάνω από ένα λεπτό.
Στο να αλλάξει, έστω και με σημαντική καθυστέρηση τη λανθασμένη απόφαση του έπαιξε ρόλο και ο Βασίλης Δημητριάδης, όπως μπορείτε να δείτε στο βίντεο, που θα πρέπει να του ..έψαλε κάποιους ύμνους λογικά του βοηθού και ποιος ξέρει ίσως ,επειδή νωρίτερα είχε ράνει με αγιασμό τον αγωνιστικό χώρο και το τέρμα του Ανέστη,να έριξε και λίγο στον επόπτη για να μπορέσει να πάρει την κατάλληλη …ευλογία και να πάρει πίσω τη λανθασμένη του απόφαση χωρίς μάλιστα Instant replay.

Φανατστείτε να γινόταν ανάλογο σκηνικό στο Καραϊσκάκη  τι θα γραφόταν..Τώρα..Ολα καλά!!!!