ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
«Προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι μέρα με τη μέρα»
![](http://redaroume.gr/wp-content/uploads/2022/12/szekszard_olympiacos_euroleague_women_2022_2023_zibarts_2-780x470-2-780x470.jpg)
Συνεχή βελτίωση σε όλους τους τομείς εφιστά ο προπονητής του Ολυμπιακού Μάρτινς Ζίμπαρτς.
Η ομάδα μπάσκετ Γυναικών του Ολυμπιακού επιστρέφει στις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα φιλοξενώντας το μεσημέρι του Σαββάτου (17/12, 13;000 την Δάφνη Αγίου Δημητρίου για την 11η «στροφή» της Α1.
Ο τεχνικός των νταμπλούχων Ελλάδας Μάρτινς Ζίμπαρτς θέλησε να περάσει το δικό του μήνυμα: «Υπάρχουν συγκεκριμένα πράγματα, που θέλουμε να δουλέψουμε σε αυτό το παιχνίδι. Προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι μέρα με τη μέρα, σε κάθε παιχνίδι, σε κάθε τομέα».