ΒΟΛΕΪΔΙΑΦΟΡΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣΜΠΑΣΚΕΤΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝΠΟΛΟΧΑΝΤΜΠΟΛ
Χιλιόχρονη Χριστίνα!
![](http://redaroume.gr/wp-content/uploads/2022/12/319155869_1452231658639635_4288432189169123289_n-780x470.jpg)
Τα γενέθλιά της γιορτάζει σήμερα η Πρόεδρος του ΣΕΦ και ψυχή του Ερασιτέχνη Ολυμπιακού Χριστίνα Τσιλιγκίρη και σύσσωμη η ερυθρόλευκη οικογένεια σπεύδει αν της ευχηθεί.
Τα γενέθλιά της γιορτάζει σήμερα (14/12) η Πρόεδρος του ΣΕΦ και επί σειρά ετών γενική Γραμματέας και Διευθύντρια του Ερασιτέχνη Ολυμπιακού Χριστίνα Τσιλιγκίρη!!!!
Σύσσωμη η οικογένεια του Ολυμπιακού σπεύδει να της εκφράσει τις θερμές ευχές για χρόνια πολλά και δημιουργικά, με υγεία, πολλές επιτυχίες και πάντα κοντά στον Θρύλο μας!